Filters
تنظیمات
جستجو
Close
(0) تعداد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  تولید کننده: واتیکا

  ماسک درخشان کننده موهای خشک کدر و بی جان واتیکا 350 میلی لیتر

  387,000
  450,000 ریال
  نرم کننده عمیق مو نفوذ به تارهای مو برای قوام بیشتر محافظت کننده و جلادهنده مو تغذیه کننده مو حاوی عصاره زیتون، حنا و بادام بادام:مو را نرم کرده و در آن نفوذ میکند تا قوام یابد. حنا:مو را پوشش داده، از آن محافظت کرده و به آن جلا میبخشد. زیتون:تغذیۀ کامل را تامین میکند.
  مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

  شامپو ترمیم کننده موی رنگ شده و آسیب دیده واتیکا 200 میلی لیتر

  158,100 ریال 170,000 ریال
  یکی‌از شامپوهایی که تقویت‌کننده بسیار قوی‌است و از ریزش مو جلوگیری می‌کند، این‌شامپو مخصوص موهای آسیب‌دیده است و برای بانوان مناسب خواهد‌بود. شامپو ترمیم کننده مو واتیکا حاوی عصاره تخم‌مرغ و عسل است. وجود این عصاره‌های طبیعی، برای استحکام مو‌ها بسیار موثر خواهد بود. این‌شامپو‌ نرم‌کننده مو بوده و شما را از استفاده از نرم‌کننده به‌صورت جداگانه بی‌نیاز می‌کند. شامپو ترمیم کننده مو واتیکا مدل Egg باعث افزایش درخشندگی موها شده و همچنین در حفظ رطوبت مو نقش مهمی دارد. این شامپو برای موهای آسیب‌دیده و دارای موخوره نیز مناسب است.

  نرم کننده و ترمیم کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده واتیکا 200 میلی لیتر

  130,200 ریال 140,000 ریال
  کرم نرم کننده و ترمیم کننده موی سر واتیکا حاوی: عصاره تخم مرغ و عسل عسل: موجب حفظ رطوبت موها شده و باعث نرمی موهای زبر و مجعد می شود. تخم مرغ : به عنوان منبع غنی پروتئین باعث استحکام مو، کاهش موخوره، افزایش درخشندگی و سلامت موها می شود. مناسب برای : موهای رنگ شده، آسیب دیده و دارای موخوره ویژگی ها : نرم کننده ای قوی حاوی عصاره گیاهی که سبب ترمیم واحیای موها می شود. نحوه مصرف : پس از شامو زدن، مو را به خوبی آب بکشید و نرم کننده را بر روی ساقه موها بمالید، دو دقیقه صبر کنید و سپس آبکشی کنید.