Filters
تنظیمات
جستجو
Close
(0) تعداد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

  شیر

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پرو میلک وانیلی کاله 330 میلی لیتر

  190,000 ریال
  مواد تشکیل دهنده شیر پاستوریزه بدون چربی شیر تغلیظ داده شده با پروتئین قوام دهنده طعم دهنده طبیعی وانیل شیرین کننده طبیعی استویا پرومیلک کاله فاقد قند و چربی بوده و در تهیه آن از اسیدهای چرب ترانس نیز استفاده نشده است. این نوشیدنی به دلیل پروتئین بالایی که دارد، گزینه مناسبی برای ورزشکاران به شمار می رود. میزان پروتئین در هر بسته از این نوشیدنی فرادما ۴۰ گرم است و با رایحه وانیل طعم‌دار شده است.

  پرو میلک کاکائویی کاله 330 میلی لیتر

  190,000 ریال
  مواد تشکیل دهنده شیر تغلیظ شده با پروتئین شیر بدون چربی پودر کاکائو قوام دهنده طعم دهنده طبیعی وانیل رومیلک کاله فاقد قند و چربی بوده و در تهیه آن از اسیدهای چرب ترانس نیز استفاده نشده است. این نوشیدنی به دلیل پروتئین بالایی که دارد، گزینه مناسبی برای ورزشکاران به شمار می رود. میزان پروتئین در هر بسته از این نوشیدنی فرادما ۴۰ گرم است و با پودر کاکائو طعم‌دار شده است.

  خامه کاکائویی فرادما پگاه 200 گرم

  140,000 ریال

  دسر نوشیدنی توت فرنگی کاله 1 لیتر

  200,000 ریال
  مواد تشکیل دهنده شیر پاستوریزه شکر طعم دهنده طبیعی توت فرنگی نشاسته خامه دسرهای نوشیدنی کاله داری 80% شیر می باشند و به افرادی که علاقه ای به شیر ساده ندارند پیشنهاد می شود. در تولید این محصول از پوره میوه استفاده می شود و در نهایت خواص میوه را نیز دارا می باشد. چربی نهایی محصول 3% است و حتی کسانی که دارای رژیم غذایی هستند می توانند از این محصولات استفاده کنند. این محصول در صبحانه، میان وعده و تمام روز قابل استفاده می باشد و جایگزین بسیار مناسبی برای میان وعده های مضر و پر کالری می باشد. از ویژگی های دیگر دسرهای نوشیدنی تازگی طعم و احساس نشاط و فرح بخشی آن است که پس از نوشیدن بدست می آید و انتخاب خوبی برای روزهای گرم تابستان است که باعث رفع عطش می شود.

  دسر نوشیدنی شکلاتی کاله 1 لیتر

  200,000 ریال
  مواد تشکیل دهنده شیر تازه گاو شکر پودر شکلات نشاسته خامه دسرهای نوشیدنی کاله داری 80% شیر می باشند و به افرادی که علاقه ای به شیر ساده ندارند پیشنهاد می شود. در تولید این محصول از پوره میوه استفاده می شود و در نهایت خواص میوه را نیز دارا می باشد. چربی نهایی محصول 3% است و حتی کسانی که دارای رژیم غذایی هستند می توانند از این محصولات استفاده کنند. این محصول در صبحانه، میان وعده و تمام روز قابل استفاده می باشد و جایگزین بسیار مناسبی برای میان وعده های مضر و پر کالری می باشد. از ویژگی های دیگر دسرهای نوشیدنی تازگی طعم و احساس نشاط و فرح بخشی آن است که پس از نوشیدن بدست می آید و انتخاب خوبی برای روزهای گرم تابستان است که باعث رفع عطش می شود.

  دسر نوشیدنی موزی کاله 1 لیتر

  250,000 ریال
  مواد تشکیل دهنده شیر پاستوریزه شکر طعم دهنده طبیعی موز نشاسته خامه دسرهای نوشیدنی کاله داری 80% شیر می باشند و به افرادی که علاقه ای به شیر ساده ندارند پیشنهاد می شود. در تولید این محصول از پوره میوه استفاده می شود و در نهایت خواص میوه را نیز دارا می باشد. چربی نهایی محصول 3% است و حتی کسانی که دارای رژیم غذایی هستند می توانند از این محصولات استفاده کنند. این محصول در صبحانه، میان وعده و تمام روز قابل استفاده می باشد و جایگزین بسیار مناسبی برای میان وعده های مضر و پر کالری می باشد. از ویژگی های دیگر دسرهای نوشیدنی تازگی طعم و احساس نشاط و فرح بخشی آن است که پس از نوشیدن بدست می آید و انتخاب خوبی برای روزهای گرم تابستان است که باعث رفع عطش می شود.

  سولاته اسپرسو کاله 235 میلی لیتر

  130,000 ریال

  سولاته موکا کاله 235 میلی لیتر

  130,000 ریال

  شیر بدون لاکتوز کاله 1 لیتر

  150,000 ریال
  این شیر برای افرادی که هضم لاکتوز شیر برای آنها مشکل است و پس از مصرف شیر معمولی دچار نفخ معده اسهال و .... می شوند مناسب است. همچنین این شیر به دلیل نداشتن چربی برای افرادی که اضافه وزن دارند نیز مناسب است.

  شیر پاستوریزه کم چرب دامداران 946 میلی لیتر

  110,000 ریال

  شیر پرچرب روزانه 1 لیتر

  140,000 ریال

  شیر پرچرب روزانه 200 میلی لیتر

  40,000 ریال

  شیر پرچرب فرادما پگاه 1 لیتر

  140,000 ریال

  شیر پرچرب فرادما کاله 1 لیتر

  150,000 ریال
  مصرف شیر پر چرب به‌ویژه برای کودکان و نوجوانان بسیار توصیه می‌شود. چرا که این افراد کالری زیادی می‌سوزانند و برای جبران آن نیاز به مصرف چربی دارند. همچنین برخی از ویتامین‌ها و اسید‌های مفید برای بدن، مثل امگا 3 و ویتامین‌های E، D وK محلول در چربی شیر هستند و با مصرف شیر پر چرب، می‌توان این مواد را به بدن رساند.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • بعدی

  شیر